so 19.3.2011 |

Zápas Jičín - Přerov

Vyrovnaná byla v Jičíně jenom první dvacetiminutovka. Potom však duo Kraus – Naimann zavelelo do útoku a rychlými brankami až příliš často překonávali přerovského Štolcara v brance hostů. Domácí podporováni výborným Barákem v brance vystupňovali své vedení až na poločasových 19:13. I po návratu ze šaten pokračovali Jičínští v nastaveném tempu a své vedení navýšili během první patnáctiminutovky druhé půle až na devět branek (28:19). V zápětí sice tři rychlé branky z dílny Přerova znamenaly korekci na 22:28, to však bylo ze strany hostů maximum. Dalších šest branek v řadě totiž směřovalo do sítě Hanáků a několik dalších pěkných kombinací Jičínských znamenalo závěrečné třináctibrankové vítězství domácích.